Jdeme spolu s vámi

Pracujeme na českém vydání úžasných knih We Walk Beside You autorky Sandry Mendelson.

Na přelomu května a června 2024 přijede Sandra do ČR! Info k jejímu programu níže! 

Sandra Mendelson v Čechách

Na přelomu května a června letošního roku máme tu čest přivítat v Čechách vzácnou návštěvu, americkou komunikátorku se zvířaty a zvířecím vědomím a autorku knih "Jdeme spolu s vámi: Zvířecí poselství pro probuzený svět", Sandru Mendelson.

Chystáme pro vás praktický dvoudenní workshop, besedy, i možnost osobních konzultací. Program uveden níže.

Pro první seznámení se Sandrou a jejím způsobem práce a vnímání (nejen) zvířat doporučuji přečíst tento skvělý rozhovor, který s ní u příležitosti chystané návštěvy ČR vedla má milá kamarádka Terezie Dubinová https://www.oheladom.cz/

A ochutnávka přeložených textů z knihy:

Na co se můžeme těšit?

Dvoudenní praktický workshop JDEME SPOLU S VÁMI

Spolubytí a propojení se zvířaty na samotě v Orlických horách

AKTUÁLNĚ OBSAZENO! Přijímáme už jen rezervace pro náhradníky.

Workshop se Sandrou Mendelson (USA), komunikátorkou se zvířaty a zvířecím vědomím, u příležitosti českého vydání jejích knih Jdeme spolu s vámi: Zvířecí poselství pro probuzený svět.

Koná se o víkendu 1.-2. června.

Příjezd mezi 9.-10.hodinou, začátek v sobotu v 10 hodin, ukončení v neděli v 16 hodin.

Místo konání: Chmeliště u Dobrého, Orlické hory.

Na programu bude výuka komunikace se zvířaty, skupinového naladění, jemnosti, vnímavosti a plynutí. Harmonogram budou určovat zvířata a počasí.

Překlad z angličtiny zajištěn.

Sejdeme se v malé skupince 10 účastníků.

Cena 4000,- Kč včetně sobotní brzké teplé večeře a nedělní snídaně (vegan lokální), čaj, voda, káva. Zbytek si vezměte s sebou dle svého uvážení.

Ubytování možné v 10 minut pěšky vzdálených apartmánech za cenu 200,- Kč/osoba/noc (hlaste prosím co nejdříve). Případně ve vlastním stanu nebo pod širým nebem.

Záloha pro rezervaci místa 1500,- Kč převodem na účet, doplatek 2500,- Kč na místě v hotovosti. Pokud se nebudete moct zúčastnit a stihneme najít náhradníka, zálohu vrátíme.

Info a přihlášky: Iveta Červinková, email: jsem.dobrodruzka@seznam.cz

Těšíme se na vás!

MOTTO: "Dívejte se na vše jako na skupinové úsilí, protože tak tomu je. Luna, hvězdy, andělé, vesmír - všichni jsou propojeni v tvoření umění, moudrosti a krásných věcí. Není důležité, kdo drží pero nebo štětec. To jen lidé si myslí, že to důležité je." (Kobylka Honey Bee)

Besedy JDEME SPOLU S VÁMI


neděle 26.května 2024 - Slavonice - beseda pro veřejnost

začátek v 18:00 hod

Centrum pro budoucnost, Náměstí Míru 456, Slavonice

Přijďte si poslechnout moudrou a vtipnou Sandru. Podělí se o svůj příběh i o techniky, které používá při práci. 

Rezervace míst předem není nutná.čtvrtek 6.června 2024 - Praha Dračí chrám - večerní seminář 18:00 - 21:00 hod

Přijďte si poslechnout moudrou a vtipnou Sandru. Podělí se o svůj příběh i o techniky, které používá při práci. Budeme se učit nalaďovat na pole zvířat. Jaké kvality potřebujeme tříbit, abychom se s nimi propojili? Jaký je rozdíl v komunikaci a channelování poselství od jednotlivců a od druhu? Mají zvířata svoji individualitu? Co je největším darem zvířat lidstvu a co se od zvířat můžeme naučit? 

info a přihlášky:

Individuální konzultace se Sandrou

Pokud byste si přáli, aby se Sandra telepaticky spojila s vaším zvířecím kamarádem a na něco se ho zeptala, můžete tuto možnost využít kdykoli a kontaktovat přímo Sandru: 

Sandra tuto práci dělá vždy na dálku, není to tedy nijak vázané na její pobyt v ČR.

Potřebuje na to klid a naladění a je tedy pravděpodobné, že v rámci nabitého programu během její návštěvy na to nebude čas a prostor (uvidíme, možná bude nějaká last minute nabídka, sledujte můj instagram nebo se dole na stránce přihlaste k odběru novinek a vše se dozvíte). Objednané konzultace po dobu pobytu tedy zřejmě proběhnou až po jejím návratu domů (v druhé polovině června).

Potřebujete umět anglicky nebo si zajistit překladatele, protože Sandra bude nejdříve hovořit s vámi (přes Zoom), až poté se spojí se zvířetem. Jak to probíhá:

Úryvky z komunikace s mými koňmi:

Takeli

"All of these behaviors are pieces of you.

And all of us and all of them are coming together to be seen, to be accepted and, yes, to heal.

As you notice all these things in us, see yourself embracing all of it within you.

And healing DOES NOT mean perfect! It does not mean our challenges disappear. It means our ability to choose our responses grows in strength.

So we can be less reactive and more peaceful than we were."

...

"So embrace the messy, crazy, glorious up and down and all-around ride that you are on.

We are here to support you when your trust and faith are in question."


Little Snow Dragon

"I am always curious about what you are doing – and I must say, with all these pictures, how do you want me to stand? Did I get it right?

...

Me: "What about your name? Do you like it?"

LD: "I like what makes you happy. But, maybe just call me Dragon."

We are all here for different purposes and I want to be your rock.

But – that doesn't mean I'm boring! I will also always remind you of your playful side because the little girl within is never gone and should not be forgotten.

Also if you ever feel sad you can come to me and put your arms around my neck and I will be your support system. Nothing would make me happier."


Chico (hříbě)

C: "Ok, I'm not sure how to do this. You can just hear me?

Me: "Yes."

C: "Takeli and Dragon said it was easy. Wow this is cool - What should I say?"

Me: "How about this: tell me about your life and what you like. Or if you want anything to be different. Or how you feel about your herd."

C: "Ah where to start? I learn so much from everyone and they welcomed me and Mickey in! They started teaching us right away: what to do and not to do. How much following is good and when it is too much and we need to honor space.

Space is VERY important: humans do no know this the way horses do. Space is like a cushion and it gives each one a time to absorb…and also to think about how they choose to behave!

When horses or humans are all crowded and jammed on top of one another it is very stressful and problems arise. So we [me and Mickey] get a warning so we don't create these."

Me: "Oh Chico thank you that is very powerful information! What else are you learning or what do you want to say to Iveta?"

C: "Oh my I am so happy to be here. It's more than she knows. We are together, Mickey and me and we have peace and so much love and care and we have kind teachers.

There is much to learn from both horses and humans; it is important to have both because we have to live together, that is the goal.

...

"Tell her we know we are at the beginning of an exciting journey. We know we have privilege here that most horses do not have. We have freedom to move and be safe and loved and discover everything we can be! There is nothing greater." 

Light therapy - terapie červeným světlem pro lidi, koně, psy, kočky a další zvířata

Sandra už dlouhá léta úspěšně používá Light therapy a přiveze ji ukázat i nám.

Pokud chcete vidět možnosti použití a vysvětlení základních principů v praxi, bude k tomu příležitost 3.-5. června 2024 u nás v Orlických horách.

Budeme pracovat na mých koních, můžete se připojit, na cokoli se zeptat atd.

Zdarma. Příspěvek na seno pro figuranty dobrovolný :)

Možno udělat i ukázku na člověku, kočce, psovi. Světlo pomáhá všem bez rozdílu!

Jedná se o demo ukázku, ne o řešení a léčení vašich problémů. Light therapy je potřeba praktikovat opakovaně a dlouhodobě, většinou to není otázka jednoho sezení. 

Rezervace předem nutná! Kontaktujte mě na emailu jsem.dobrodruzka@seznam.cz.

Více o Light therapy zde:

Originální web knih v anglickém jazyce. 

Web Sandry Mendelson