Sdílení o životě, o koních, o maringotce...

13.12.2023

Dnes je 12.12.💫 a toto přenádherné datum je jako stvořené pro sdílení. O životě, o koních, o maringotce...

To, když si člověk za své nejbližší spolupracovníky a "byznys partnery" vybere koně, bych z hlediska nároků na uchazeče přirovnala k přihlášce na nějakou super prestižní univerzitu. Ne že bych věděla, kam se hlásím a pořád si připadám jak Harry a jeho první rok v Bradavicích. Nemůžu uvěřit svému štěstí, že jsem byla ke studiu přijata a 365 dní v roce nevycházím z údivu, co vše je možné (a co vše v běžné mudlovské realitě neznáme a nevidíme).

Když si za své spolupracovníky vyberete svobodné koně, nevyhnutelně to znamená, že musíte konat v absolutním 100% souladu se svým vnitřním nastavením. Jinak dají okamžitě najevo, že něco nehraje. Koně vyžadují jasnost a čistotu, protože bez toho se žádný vztah budovat nedá.

A proto vám dnes musím říct, proč to vlastně celé dělám.

Koně mi poslední týdny velice intenzivně ukazují a připomínají, že chceme-li se naladit na vyšší a jemnější frekvence a dlouhodoběji v nich přebývat, musíme vypnout ten neustálý vnější hluk, zastavit se a plně vnímat přítomnost. Jakýmkoli způsobem vám milým.
Považuji to za naprostou nutnost pro zachování duševního zdraví a schopnosti navigovat svůj život skrze tuto intenzivní dobu.
Všichni to moc dobře víme, ale ruku na srdce, kolik z nás to doopravdy dělá?
A nestačí hodina dvakrát týdně, nestačí ani hodina denně. Je to náš přirozený stav bytí, jen jsme ho úplně vytlačili někam na okraj.

Z mého pohledu jsou koně v tomto opravdu výjimeční a mají velký zájem na tom, aby lidem pomohli se uvolnit a znovu naladit na frekvence lásky a radosti.

A proto dobro-družná maringotka.

Abyste tu v blízkosti koní mohli pobýt více dní a měli tak možnost přeprogramovat své vnímání a prožívání blíže k naší přirozenosti, kterou je láska a radost.
Příroda sama o sobě je na toto samozřejmě skvělá. Koně, jakožto její součást, jsou takový urychlovač.
Mým úkolem je spoluutvářet (nejen) s koňmi prostředí, ve kterém můžou žít svobodně a harmonicky, aby mohli dělat svou práci.

Další věc s tím související - nebudu teď chvíli natáčet a fotit na instagram, pokud nebudu vnímat, že k tomu daný okamžik vyloženě zve. Je to neskutečně rušivé a vůči zvířatům a přírodě vlastně i dost neomalené a nepokorné, pokud se jich nezeptáme minimálně na svolení.
Mnohokrát jsem si ověřila, že učení koní se vyplatí následovat, i když se to navenek zrovna nehodí. Koně po nás ale vždy chtějí to, co je s námi plně v souladu, jen si to zrovna nedovolujeme projevit.
Videa jsou krásná, ale realita je miliónkrát krásnější a není potřeba ji omezovat do obrázků v telefonu.

Takže zpráva je jasná. Chcete-li nás vidět, maringotka je ta cesta.

V provozu bude od dubna, pokud počasí nedovolí dříve. Ale o tom zase příště, to je další velká lekce...